فروش

درباره مدیاموتورز

 

درباره شرکت

شرکت مدیاموتورز در سال 1388 به عنوان نماینده­ی انحصاری برند انگلیسی MG پا به بازار خودروی ایران گذاشت و همواره سعی بر آن داشته تا خودرو­هایی مطابق با فناوری روز و استاندارد بین المللی را برای ایرانیان مهیا نماید و اکنون پس از کسب تجربیات فراوان طی سالیان گذشته ، آگاهی از نیاز بازار کشور ، آشنایی با سلیقه مردم ایران و مطالعات و تحقیقات بعمل آورده مفتخر است تا وعده ورود خودرو هایی منحصر به فرد به کشور را اعلام دارد.

مدیا موتورز پیش برد اهداف آتی خود را بر مبنای رضایتمندی مشتریان خود قرار داده و تعامل و تامین خدمات برای آنها را به عنوان اعضای خانواده مدیا وظیفه خود می داند.

مدیا موتورز مسیر تعالی خود را با تعریف ماموریت و چشم اندازی بلند در پی گرفته است و امید آن دارد تا در این مسیر به اهداف زیر دست یابد:

 رضایتمندی مشتریان

 گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش

 اعطای نمایندگی به متقاضیان در سراسر کشور

 پیاده سازی سیستم کسب و کار و تعامل با مشتریان بر اساس فناوری اطلاعات

دستیابی به رتبه های برتر ارائه دهندگان خدمات خودرویی در کشور

درباره محصولات

 سرآغاز فعالیت مدیا موتورز با ورود خودروی MG 550 رقم خورد که با استقبال زیاد هم­وطنان مواجه شد. در ادامه مدیاموتورز خودروهای MG6 را در دو مدل GT (فست­بک) و Magnette (سدان) هم زمان با عرضه در اروپا به بازار ایران معرفی کرد تا لذت رانندگی در شهرهای کشورمان با خودروهای روز دنیا برای علاقه­مندان فراهم شود. مدیاموتورز در سال 1392 مدل MG 350 را عرضه نمود. تجربه­ی کشور انگلستان در طراحی و مهندسی این خودرو باعث برتری آن از نظر عملکرد، امکانات، ایمنی و مصرف سوخت نسبت به رقبا بود. پس از آن نوبت به هاچ­بک دوست­داشتنی و اسپرت MG3 رسید که استقبال فراوانی از آن صورت گرفت. خودروی MG3 با رنگ­های متنوع، طرح­های انتخابی برای سقف، موتور قدرتمند و تجهیزات رده بالا توانست در بازار ایران خودنمایی کند. مدیاموتورز برای عرضه دیگر محصولات کمپانی موفق MG نیز برنامه­­های گسترده­ای دارد.

خدمات پس از فروش

مدیاموتورز با بیش از 30 نمایندگی در سراسر کشور، گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می­دهد و شاهد این ادعا نیز دریافت رتبه­ی 2 از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در زمینه خدمات پس از فروش خودرو است.

 

افتخارات و فعالیت­ها

دریافت نشان رتبه 2 خدمات پس از فروش در سال 1392

 

حضور در دهمین نمایشگاه بین­المللی صنعت خودرو

 

حضور در نمایشگاه ایران موتور شو 2012

 

دریافت نشان تقدیر از کارفرمایان حامی کارگر